Arıtma sistemleri ve çevre teknolojileri alanında faaliyet gösteren STS Arıtma, atıksu arıtma imalatı, projelendirme & mühendislik hizmetleri, anahtar teslimi projeler, arıtma tesisi, uygulama ve taahhüt işleri, arıtma tesisleri çelik ve inşaat işleri, teknik servis & montaj konularında, sektörde kendine tecrübe edinmiş dinamik kadrosu ile müşterilerine yüksek kalitede hızlı ve güvenilir hizmet vermeyi kendine ilke edinmiş girişimci ruha sahip bir firmadır.

Firma Profili

Firma yapısı, içindeki başlıca birimler olarak; Proje ve Tasarım, Satış ve Pazarlama, Etüd Planlama ve Uygulama, Üretim ve Satış Sonrası Hizmetler sayılabilir.

Kalite Politikamız

STS Arıtma, çalışanlarının aktif katılımıyla, sunduğu tüm ürün ve hizmetlerde müşterilerinin gereksinimlerine uygun, beklentileri fazlasıyla karşılayan kalite seviyesini sağlamayı taahhüt eder.

Faaliyetlerimiz

Atıksu arıtma, su arıtma, mekanik ekipmanlar, taahhüt işleri.

Misyon

STS Arıtma'nın misyonu atıksu arıtma sistemleri, içme suyu arıtma sistemleri, evsel ve endüstriyel arıtma tesisleri, mekanik ekipman imalatı, projelendirme & mühendislik hizmetleri, anahtar teslimi projeler, arıtma tesisi uygulama ve taahhüt işleri, arıtma tesisleri çelik ve inşaat işleri, teknik servis & montaj konularında başarılı, sürdürülebilir bir şirket olmak.

Vizyon

Kurumsal değerlerimizi sahiplenen, etik değerleri önemseyen, çevre bilinci gelişmiş, eleştirel düşünen, çok yönlü, yaratıcı, bilimsel ve özgüveni ile dünyanın her yerinde, kamuda veya özel sektörde başarıyla hizmet vermek.

Belge & Sertifikalar